TOMTE MED LYKTA, Tyskland, JULSTJÄRNA, Stella, Osram, 1900-talets andra hälft.

126986. TOMTE MED LYKTA, Tyskland, JULSTJÄRNA, Stella, Osram, 1900-talets andra hälft.

Tomte i lergods, höjd 42 cm. Stjärna i mässing och plast, diameter 42 cm.

Små repor i emaljen. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 577