VIRGILIO GUIDI. 2 st, Stadsbild vid horisont, signerade samt numrerade 90+91/125.

126957. VIRGILIO GUIDI. 2 st, Stadsbild vid horisont, signerade samt numrerade 90+91/125.

Bladmått ca 70 x 50 cm.

Oramade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått ca 70 x 50 cm.

Oramade.

Antal besök: 838