CARL GABRIEL WADELL. "Karl XII:s likfärd", olja på duk, signerad och daterad 1894.

12691. CARL GABRIEL WADELL. "Karl XII:s likfärd", olja på duk, signerad och daterad 1894.

Efter orginal av Gustaf Cederström. 78 x 124 cm.

Krakelyrer, fläckar, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 18 138