STOL, engelsk stil, 1900-tal.

STOL, engelsk stil, 1900-tal.
126860. STOL, engelsk stil, 1900-tal.

Betsat trä. Klädd i grönt syntetiskt läder.

Bruksslitage. Ställsvis hårt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 717