KASSETBANDSPELARE, Mark, 1980-tal.

1268500. KASSETBANDSPELARE, Mark, 1980-tal.

Längd ca 49 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 49 cm.

Antal besök: 2 464