VASER, ett par, porslin, Kina.

126849. VASER, ett par, porslin, Kina.

Dekor med fåglar och blommor i rosa och gröna färger. Förgyllda detaljer.
Höjd 26 cm.

Lättare färgbortfall. Förgyllning med lätt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 26 cm.

Antal besök: 999