SOFFGRUPP, 3 delar, 1970-tal + SOFFBORD, 2 st, trä, 1980-tal.

126830. SOFFGRUPP, 3 delar, 1970-tal + SOFFBORD, 2 st, trä, 1980-tal.

Soffgrupp 2-sits och 2 fåtöljer. Blått sammetsplysch. 2-sits längd 130 cm, djup 80 cm, rygghöjd 82 cm. Fåtölj bredd 77 cm, djup 80 cm, rygghöjd 82 cm. Resårsitsar.
Soffborg 135x85 cm, höjd 54 cm.
Soffbord 75x75 cm, höjd 46 cm.

Bruksslitage. Enstaka fläckar, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 116