SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-tal.

12676. SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-tal.

Oval form med rosettprytt krön, 87 x 62 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 695