MIKAEL FRYGELIUS. 2 st, färglitografier, signerade samt numrerade.

126742. MIKAEL FRYGELIUS. 2 st, färglitografier, signerade samt numrerade.

Stockholmsmotiv.
Motiv ca 41 x 51 cm, numrerad 3/180.
Motiv ca 56 x 41 cm, numrerad 3/180.

Ej examinerade ur ram, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stockholmsmotiv.

Antal besök: 898