STOP, miniatyr, glas och tenn, 1800/1900-tal.

126736. STOP, miniatyr, glas och tenn, 1800/1900-tal.

Höjd 10,5 cm. Dekor med fågel.

Slitage, smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre nagg.

Antal besök: 812