THORMOD LARSEN. 1921-1977, litografi, signerad, numrerad 20/30, daterad -73.

126726. THORMOD LARSEN. 1921-1977, litografi, signerad, numrerad 20/30, daterad -73.

102 x 78 cm.

Saknar glas, skador.

Thormod Larsen (1921–1977)

Gör en kostnadsfri värdering!

102 x 78 cm.

Saknar glas, skador.

Thormod Larsen (1921–1977)

Antal besök: 4 755