GOLVLAMPA, Gulmetall, 1900-talets mitt.

126709. GOLVLAMPA, Gulmetall, 1900-talets mitt.

Höjd 160 cm.
Skärm med bland annat landskapsmotiv med vilda djur.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 160 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 645