KARTA, Kalmar Län, daterad 1818.

1266937. KARTA, Kalmar Län, daterad 1818.

höjd 128 cm, bredd 64 cm.

åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 128 cm, bredd 64 cm.

åldersslitage.

Antal besök: 486