STEN ERIKSSON. Färglitografi.

STEN ERIKSSON. Färglitografi.
1266824. STEN ERIKSSON. Färglitografi.

färglitografi i storleken 48 x 32 cm

mått med ram 68 x 51 cm

signerad och numrerad 8 /100.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

mått med ram 68 x 51 cm

signerad och numrerad 8 /100.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 496