BORDSUR + VÄGGUR.

BORDSUR + VÄGGUR.
126648. BORDSUR + VÄGGUR.

Bordsur, Jerome & Co. USA, tidigt 1900-tal, höjd 30 cm.
Väggur Valle Optik, Varnhem, 1900-tal/2000-tal, höjd 52 cm.

Bruksslitage. Väggur bruksskick. Ej funktionstestade.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
126648. BORDSUR + VÄGGUR.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 400