FAT, porslin, märkt, Sterling K&C, 1800-tal.

126630. FAT, porslin, märkt, Sterling K&C, 1800-tal.

Diameter 50 x 40 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 50 x 40 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 607