STRIDSYXA, persisk, 1800-tal.

STRIDSYXA, persisk, 1800-tal.
12660. STRIDSYXA, persisk, 1800-tal.

Riklig dekor, metallbeslaget skaft.
Höjd 66 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 66 cm.

Slitage.

Antal besök: 995