VAS/PENNSTÄLL, lackarbete, Ryssland, 1800/1900-tal.

126574. VAS/PENNSTÄLL, lackarbete, Ryssland, 1800/1900-tal.

Dekor med troika.
Höjd 10 cm. Diameter 5 cm. Otydlig stämpel på insidan.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor med troika.

Slitage, repor.

Antal besök: 932