GOLVUR, engelsk stil, 1900-tal.

12656. GOLVUR, engelsk stil, 1900-tal.

Tillverkat 1964, Westerstrand, pendel och lod finns, höjd 197 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 970