KERSTIN HEDEBY- PAWLO. färglitografi, " En rucklares väg " signerad, daterad, numrerad 126/165.

126538. KERSTIN HEDEBY- PAWLO. färglitografi, " En rucklares väg " signerad, daterad, numrerad 126/165.

70 x 58 cm.

Saknar glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

70 x 58 cm.

Saknar glas.

Antal besök: 2 380