KAMEROR 2 st, TOPCON IC-1 auto samt Edixa Reflex.

1265323. KAMEROR 2 st, TOPCON IC-1 auto samt Edixa Reflex.

- TOPCON IC-1 med objektiv UV Topcor Kogaku 9639933 1:3.5 f=35mm.
- Edixa Reflex med objektiv Ashai Super-Takuman 1:1.8/55 2573433.

Slitage. Ej genomgången. Ej funktionstestad. Ställvisa skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 567