LOUIS BASTIN. Etsning.

LOUIS BASTIN. Etsning.
1265085. LOUIS BASTIN. Etsning.

Mor och barn. Signerad samt numrerad 52/60 ex.
12,5x12 cm.

Mindre ytslitage.

Louis Bastin (1912–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

12,5x12 cm.

Mindre ytslitage.

Louis Bastin (1912–1979)

Antal besök: 739