SPEGEL, jakaranda, 1960-tal, Aksel Kjersgaard, Odder, Danmark.

126490. SPEGEL, jakaranda, 1960-tal, Aksel Kjersgaard, Odder, Danmark.

105 x 59 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

105 x 59 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 1 882