HARNESK, plåt, för dekoration/tornerspel. 1800/1900-tal.

12648. HARNESK, plåt, för dekoration/tornerspel. 1800/1900-tal.

Höjd 60.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 60.

Skador, slitage.

Antal besök: 1 432