Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Möbler
Fåtöljer & Stolar
STOLAR 4 st, gustaviansk stil, 1900-tal.
12645. STOLAR 4 st, gustaviansk stil, 1900-tal.
Vitlackade.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Vitlackade.
Bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
633