SKRIVBORD, med läderklädd skiva, England, 1900-tal.

12642. SKRIVBORD, med läderklädd skiva, England, 1900-tal.

Karmstol medföljer, längd 121, bredd 60, höjd 78 cm.

Slitage, nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nyckel saknas.

Antal besök: 846