BYRÅ, Karl Johan, 1800-tal.

BYRÅ, Karl Johan, 1800-tal.
126388. BYRÅ, Karl Johan, 1800-tal.

Längd 89, brdd 49, höjd 88 cm.

Slitage, sprickor, smärre fanerskador, ett lås skadat, renoverad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 924