126378. KAFFESKEDAR,12 st, C G Hallberg, modell svensk spetsig samt SKED, GAFFEL, silver. Tot vikt ca 186 gram.
12 kaffeskedar, modell svensk spetsig, C G Hallberg, längd ca 12 cm.
Sked samt gaffel, otydliga stämplar samt GEWE, längd ca 12,5 - 16 cm.
Namngravyr på kaffeskedar. Slitage.