MÖSSBORD. allmoge, 1800-tal.

MÖSSBORD. allmoge, 1800-tal.
126303. MÖSSBORD. allmoge, 1800-tal.

Låda.
Höjd 74 cm. Längd 95 cm. Bredd 51 cm.

Slitage, repor, sprickor. Lådan saknar en botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Låda.

Antal besök: 1 859