ERIK ERIKSEN. ABSTRAKT KOMPOSITION.

1262995. ERIK ERIKSEN. ABSTRAKT KOMPOSITION.

Olja på duk, signerad och daterad -69.
61x73 cm.

Smärre ramskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

61x73 cm.

Smärre ramskador.

Antal besök: 1 388