MARIA LAGER. Färglitografi, signerad och numrerad 87/275.

126291. MARIA LAGER. Färglitografi, signerad och numrerad 87/275.

"Festfin", 34 x 24 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Festfin", 34 x 24 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 3 273