Kalmar Auktionsverk
Övrigt
Övrigt
TERMOSAR 3 st och KAFFEKVARN, metall/keramik, 1900-tal.
1262549. TERMOSAR 3 st och KAFFEKVARN, metall/keramik, 1900-tal.
Största höjd 35 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Största höjd 35 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
366