NILS ÖBERG. Allhelgonakyrkan, Helgalunden, Södermalm olja på pannå, signerad.

126253. NILS ÖBERG. Allhelgonakyrkan, Helgalunden, Södermalm olja på pannå, signerad.

46 x 38 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 38 cm.

Antal besök: 1 878