PLOMMONSTOP och SJÖMANSHATT, 1900-tal.

1262424. PLOMMONSTOP och SJÖMANSHATT, 1900-tal.

längd 28 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

längd 28 cm.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 683