PARTI GLAS, Orrefors, FM Ronneby, SEDA, 1900-tal.

126226. PARTI GLAS, Orrefors, FM Ronneby, SEDA, 1900-tal.

Vas, Nils Landberg, grått glas, signerad NL Orrefors. Båt, design, Färe-Marcolin, FM Ronneby, höjd 22 cm. Skål, Bo Borgström, SEDA Sweden.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 095