Vas, Nils Landberg, grått glas, signerad NL Orrefors. Båt, design, Färe-Marcolin, FM Ronneby, höjd 22 cm. Skål, Bo Borgström, SEDA Sweden.
Bruksslitage.
Bruksslitage.