VÄGGAPPLIQUER, ett par, mässing och glas, 1900-talets början.

1261978. VÄGGAPPLIQUER, ett par, mässing och glas, 1900-talets början.

Bredd 26 cm, djup 20 cm, höjd 28 cm.

Slitage, två glaskulor saknas
ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, två glaskulor saknas
ej funktionstestad.

Antal besök: 218