VAS, alabaster, 18/1900-tal.

VAS, alabaster, 18/1900-tal.
12617. VAS, alabaster, 18/1900-tal.

Skuren dekor i form av bladverk. Höjd 62.

Skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador och lagningar.

Antal besök: 1 443