SERVISDELAR, ca 24 delar, porslin, "Vinranka", Arthur Percy, Gefle.

126162. SERVISDELAR, ca 24 delar, porslin, "Vinranka", Arthur Percy, Gefle.

Bestående av; 8 st tallrikar, 10 st djupa tallrikar, 1+1 st uppläggningsfat, 1+1 st uppläggningsskålar, smörfat med hänkel, kanna.

Första och andra sortering, slitage, missfärgningar, smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 970