Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Keramik & Porslin
Europeiskt
BORDSLAMPA, keramik, Åke Holm, signerad.
126156. BORDSLAMPA, keramik, Åke Holm, signerad.
Total höjd 48 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Total höjd 48 cm.
Smärre slitage.
Auktionshuset Kolonn
1 279