VÄGGLAMPOR, ett par, 1900-talets första kvartal.

126115. VÄGGLAMPOR, ett par, 1900-talets första kvartal.

Brons samt glas. Dekor av sankt Göran och drake och jungfrun.

Smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre nagg.

Antal besök: 1 633