Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Möbler
Fåtöljer & Stolar
FÅTÖLJ, med metallben, 1960/70-tal.
1261113. FÅTÖLJ, med metallben, 1960/70-tal.
totalhöjd 97 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
totalhöjd 97 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
776