MOPED, Crescent, 50cc, 1960-tal.

1260815. MOPED, Crescent, 50cc, 1960-tal.

Sachsmotor, tvåväxlad, handväxel, sadelväskor, backspegel.

En extra tank medföljer.

Startad och provkörd av auktionsfirma. Stått en längre tid under presenning i lada. Säljes för dödsbo. Slitage, rost, ej fullständigt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

En extra tank medföljer.

Antal besök: 12 209