KNIV, Solingen, 1800/1900-tal.

126071. KNIV, Solingen, 1800/1900-tal.

Läng utan slida 27 cm.
Slida märkt "800" reagerar dock inte på silvertest.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Läng utan slida 27 cm.

Slitage.

Antal besök: 960