SKÅLAR, 2 st, porslin, Kina, 1900-tal.

126050. SKÅLAR, 2 st, porslin, Kina, 1900-tal.

Dekor av blommor. 17 resp 18 cm.

Mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre nagg.

Antal besök: 626