BANDAI AMBULANS i plåt. Japan.

126041. BANDAI AMBULANS i plåt. Japan.

Längd 30 cm.

Slitage, smärre skador. Vindruta saknas. Friktion fungerar ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 30 cm.

Antal besök: 1 358