BRONSSKULPTUR, "Solfågeln", Stig Lindberg.

126034. BRONSSKULPTUR, "Solfågeln", Stig Lindberg.

signerad samt numrerad 242 i en upplaga av 999 exemplar, höjd 28,5.

en fog vid ben/kropp lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

en fog vid ben/kropp lös.

Antal besök: 3 881