OLOF HERMELIN. Stuga vid vatten, olja på pannå, signerad och otydligt daterad.

126001. OLOF HERMELIN. Stuga vid vatten, olja på pannå, signerad och otydligt daterad.

29 x 53 cm.

Pannåspricka.

Olof Hermelin (1827–1913)

Gör en kostnadsfri värdering!

29 x 53 cm.

Pannåspricka.

Olof Hermelin (1827–1913)

Antal besök: 1 382