OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. OLJA på duk, signerad, sannolikt Caesar Bimmermann (1821-90) 1800-tal.

1259994. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. OLJA på duk, signerad, sannolikt Caesar Bimmermann (1821-90) 1800-tal.

höjd 65 cm, bredd 95 cm.

åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 65 cm, bredd 95 cm.

åldersslitage.

Antal besök: 1 480