PARDÖRRAR med glas. 1800/1900-tal.

1259846. PARDÖRRAR med glas. 1800/1900-tal.

Höjd 222, bredd 56 och 64,5 cm.

Säljes för dödsbos räkning.

Slitage, skador, en ruta spräckt, trä lossnat nederdel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Säljes för dödsbos räkning.

Antal besök: 3 752