ALPHONSE HENRY NELSON. Nymf.

ALPHONSE HENRY NELSON. Nymf.
1259841. ALPHONSE HENRY NELSON. Nymf.

Österrikisk polykrom terrakotta byst av Goldscheider, från 1900-talets första decennier
signerad
61 x 36 x 18 cm.

Slitage i polykrom.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

signerad
61 x 36 x 18 cm.

Slitage i polykrom.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 1 088